Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 28 września 2016

Azoty rozbiły Kwidzyn

Niespodziewanie łatwe zwycięstwo nad czwartym zespołem ubiegłego sezonu odnieśli szczypiorniści Azotów-Puławy. Podopieczni Marcina Kurowskiego rozbili MMTS Kwidzyn, zapewniając sobie wygraną praktycznie już w pierwszej połowie.
Mecz był wyrównany tylko do około 10 minuty. Później puławianie zaczęli długimi fragmentami grać niemal doskonale w defensywie. Kiedy gościom udawało się przedrzeć przez obronę miejscowych, na drodze stawał im świetnie dysponowany Vadim Bogdanov, który bronił w niezwykle trudnych sytuacjach. To wszystko pozwoliło wyprowadzić kilka kontrataków i pewnie zagrać w ataku pozycyjnym. Do przerwy Azoty wygrywały już dziewięcioma bramkami.
Po przerwie Azotowcy nie zwalniali tempa i po kwadransie prowadzili już 12 golami. W drugiej części meczu w bramce miejscowych pojawił się Valentyn Koshovy, który podobnie jak Bogdanov zaliczył kilka bardzo udanych interwencji. W ostatnich minutach trener Kurowski dał pograć również młodemu skrzydłowemu Jakubowi Kosiakowi. W zespole z Kwidzyna na środku rozegrania pojawił się natomiast Michał Potoczny, zaś z koła puławską obronę oszukał kilka razy Kelian Janikowski.
Azoty-Puławy – MMTS Kwidzyn 33:21 (19:10)
Azoty: Bogdanov, Koshovy – Prce 6, Łyżwa 6, Kowalczyk 4, Kubisztal 3, Jurecki 3, Krajewski 3, Przybylski 3, Petrovsky 2, Sobol 2, Skrabania 1, Kuchczyński, Grzelak, Kosiak.
MMTS: Szczecina, Kiepuls ki – Janikowski 6, Szpera 3, Seroka 3, Krieger 2, Peret 2, Klinger 2, Szczepański 1, Potoczny 1, Genda 1, Ossowski, Pilitowski, Rosiak, Nogowski, Nawrocki.
 
5ser_azoty_mmts-foto1 5ser_azoty_mmts-foto2 5ser_azoty_mmts-foto3 5ser_azoty_mmts-foto6 5ser_azoty_mmts-foto5 5ser_azoty_mmts-foto4

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: