Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 11 kwietnia 2020

Azoty szykują zespół na nowy sezon. Michał Jurecki pierwszym wzmocnieniem!

Michał Jurecki z klub Azoty-Puławy oficjalnie ogłosiły, że od nowego sezonu zawodnikiem Azotów-Puławy będzie Michał Jurecki.

Jurecki znalazł się na liście życzeń jaką przedstawił nam trener Lars Walther. To jeden z dwóch graczy, których życzyłby sobie nowy szkoleniowiec. Drugim jest serbski środkowy rozgrywający Josip Perić. Na dziś Azotom udało się dopiąć transfer Michała Jureckiego. Co do gracza z Serbii sprawa na razie jest otwarta, ale raczej będziemy rekomendowali trenerowi budowanie zespołu w oparciu o krajowych zawodników. Ten temat pozostawiamy otwarty – mówi Jerzy Witaszek, Prezes Azotów-Puławy.

https://www.facebook.com/SLMezczyzn/videos/532163127468220/

Lista przedstawiona przez trenera Walthera zawiera 20 nazwisk. Na każdej pozycji (poza środkiem rozegrania) szkoleniowiec z Danii widzi dwóch obecnych graczy oraz młodego zawodnika z drugiego zespołu. Według przedstawionej listy w składzie zabrakło miejsca dla trzech aktualnych zawodników – Pawła Podsiadło, Bartosza Kowalczyka i Pawła Grzelaka.

Epidemia koronawirusa daje nam się wszystkim mocno we znaki i sprawiła, że sprawy nie mogą toczyć się normalnym biegiem. Klub musi jednak funkcjonować i dajemy sobie radę. Wiemy, że za jakiś czas przezwyciężymy pandemię i wszystko znów wróci do normalności. Już dziś szykujemy się na tę chwilę, szykując zespół na nowy, mamy nadzieję bardzo udany dla nas sezon. Właśnie dlatego, wraz z życzeniami udanych Świąt przekazujemy kibicom niejako w prezencie informację o transferze Michała Jureckiego. W imieniu całego Klubu, wszystkich pracowników i zawodników życzę naszym kibicom dużo zdrowia, rodzinnej atmosfery i pozytywnie niezapomnianych Świąt Wielkanocnych – dodaje Prezes Witaszek.

Jednocześnie informujemy, że ze względu na nietypową sytuację na razie niemożliwe będzie oficjalne zaprezentowanie nowego zawodnika Azotów-Puławy. Kiedy wszystko wróci no normy, co mamy nadzieję nastąpi w miarę szybko, Michał Jurecki przyjedzie do Puław, oficjalnie otrzyma koszulkę naszego Klubu i zostanie przedstawiony naszym kibicom.

Michał Jurecki / PGNiG Superliga

I choć pewnie Michała Jureckiego specjalnie przedstawiać nikomu nie trzeba dodajmy, że jest to zawodnik lewego rozegrania, urodzony w 1985 roku, mierzący 198 cm. Wielokrotny reprezentant Polski. Z orzełkiem na piersi rozegrał blisko 200 meczów zdobywając 547 goli. Wicemistrz świata z 2007 i brązowy medalista z 2009 i 2015 roku. Jako zawodnik Vive Kielce wygrał Ligę Mistrzów i siedmiokrotnie sięgał po Mistrzostwo Polski. Jest wychowankiem Tęczy Kościan. W swojej karierze występował w Chrobrym Głogów oraz niemieckich klubach – HSV Hamburg i TuS N-Lübbecke, a ostatnio zawodnik występującego w Bundeslidze Flensburga.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: