Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 25 listopada 2016

Bardzo potrzebne punkty

27/11 Chrobry Głogów zmierzy się z beniaminkiem PGNiG Superligi Meblami Wójcik Elbląg.
Nie będzie to pierwsze starcie obu drużyn w tym roku. Chrobry spotkał się z meblarzami w sierpniu, podczas turnieju w Kwidzynie. Wtedy lepszy okazał się Chrobry, który wygrał jedną bramką.
W niedzielę obydwie drużyny zagrają o 3 punkty. – Do każdego meczu podchodzimy tak samo, czy jest to mecz za 3 czy za 2 punkty. – mówi skrzydłowy Chrobrego Wiktor Kubała. – Myślę, że to nie wpływa na nasze zachowanie na boisku i poza nim, staramy się grać tak samo. – dodaje zawodnik.
Punkty każdej z drużyn są mocno potrzebne. Gospodarze po czterech zwycięstwach z rzędu zaliczyli trzy porażki. Co prawda Chrobry grał z Vive, MMTSem i Wisłą. Gospodarze z pewnością , liczyli na zdobycz punktową z MMTS Kwidzyn, z którym wygrali spotkanie w okresie przygotowawczym.
Z kolei elblążanie po 11. seriach mają na koncie jedną wygraną, w 10. Serii. Ograli we własnej hali Sandrę Spa Pogoń Szczecin. Meblarzom punkty są potrzebne, aby odbić się od dna tabeli. Pozwoli im to na przeskoczenie Pogoni i Zagłębia. Chrobry potrzebuje punktów aby myśleć realnie o zajęciu 3. miejsca w grupie granatowej na koniec sezonu zasadniczego. Walkę o to rozegra z Legionowem i Wybrzeżem. Aby spać spokojnie gospodarze muszą pewnie wygrać niedzielny mecz z beniaminkiem.
Mecz Chrobry Głogów – Meble Wójcik Elbląg 27/11 godz. 18.00

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: