Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 15 lutego 2022

Komunikat Superligi dotyczący wyboru Gracza Meczu w Mielcu

W meczu pomiędzy Handball Stalą Mielec a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalskim najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany Kacper Ligarzewski z Piotrkowianina, a nie – jak głosowali kibice za pośrednictwem aplikacji – Sasa Puljizović z Handball Stali Mielec. Superliga sp. z.o.o. uzasadnia tę decyzję.

Szanujemy głos kibiców korzystających z oficjalnej aplikacji Superligi, którzy chętnie i trafnie typują najlepszych zawodników większości spotkań PGNiG Superligi. Głosy i zaangażowanie fanów mają dla nas ogromne znaczenie. Jednak w przypadku kiedy wybór najlepszego zawodnika znacząco odbiega od faktycznego przebiegu rywalizacji, ostateczny głos w kwestii wyboru MVP będzie należeć do delegata. 

Mecz 15. serii PGNiG Superligi pomiędzy Handball Stalą Mielec a Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski odbył się w sobotę, 12 lutego. Gospodarze musieli uznać wyższość przyjezdnych z Piotrkowa, którzy wygrali mecz 25:30.

Po zakończeniu spotkania doszło do wyłonienia najlepszego zawodnika meczu, na którego kibice mogą oddawać głos w oficjalnej aplikacji Superligi (więcej TUTAJ). Fani na MVP wybrali reprezentującego Stal Sase Puljizovica. Zawodnik wyłoniony przez kibiców nie zdobył żadnej bramki, oddał 4 rzuty i nie był wyróżniającym się zawodnikiem na parkiecie.

Jeśli wybór gracza meczu przez kibiców nie oddaje faktycznej dyspozycji zawodnika na parkiecie, wówczas ostateczny wybór MVP należy do Delegata ZPRP obecnego na spotkaniu. Delegat skorzystał z możliwości samodzielnego wyboru MVP, którym został Kacper Ligarzewski, reprezentujący barwy Piotrkowianina, który bronił z 32% skutecznością i odbił 10 rzutów.

Takie sytuacje jak powyższa zdarzają się bardzo rzadko. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkie głosy kibiców oddawane w aplikacji i zachęcamy to czynnego udziału w głosowaniu wszystkich kibiców. Wierzymy, że w przyszłości wspólnie uda nam się wyeliminować błędy.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: