Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 22 marca 2022

Krzysztof Komarzewski w Orlen Wiśle Płock na dłużej!

SPR Wisła Płock zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Krzysztofem Komarzewskim. Polski prawoskrzydłowy zostanie w Płocku na kolejne dwa sezony.

Krzysztof Komarzewski #25

Krzysztof Komarzewski kontrakt z ORLEN Wisła Płock podpisał w czerwcu 2020 roku. Pierwsza umowa zakładała roczną współpracę z możliwością przedłużenia o kolejny rok. Tak, też się stało – w styczniu 2021 r. poinformowaliśmy, że klub oraz zawodnik skorzystają ze wspomnianego zapisu i Komar zostanie w Płocku na kolejny sezon.

Ale to nie koniec współpracy z naszym prawoskrzydłowym. Tym razem kontrakt Komarzewskiego został przedłużony o następne dwa sezony – 2022/2023 oraz 2023/2024. Obecnie Krzysztof przechodzi kontuzję, której doznał podczas wyjazdowego meczu z TATRAN-em Presov. Zawodnik jest już po operacji prawej ręki i dochodzi do pełnej sprawności.

Podczas pierwszego sezonu w ORLEN Wiśle Płock Komarzewski, w 24 meczach PGNiG Superligi zdobył 78 bramek, natomiast w rozgrywkach European League zaliczył 16 trafień. W obecnym sezonie 2021/2022 Komar wstąpił w 16 spotkaniach polskiej ligi, podczas których zanotował 40 celnych rzutów, zaś w Lidze Europejskiej, w 9 meczach, zdobył 8 bramek.

– Myślę, że Wisła to dobre miejsce by się rozwijać jako zawodnik. Do tej pory wiele się tutaj nauczyłem, a chciałbym nauczyć się jeszcze więcej. Na pewno pozostanie w ORLEN Wiśle Płock mi na to pozwoli, a ja będę z tego korzystał. Poza tym, lubię chłopaków z drużyny i podoba mi się organizacja i zarząd. Jest także piękna hala i samo miasto Płock ma w sobie urok. Oczywiście nie mógłbym zapomnieć o naszych kibicach, którzy naprawdę dodają nam skrzydeł podczas meczów i tworzą genialną atmosferę w Orlen Arenie. Stąd moja decyzja – powiedział Krzysztof Komarzewski.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: