Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 18 marca 2017

Pogoń walczy o fazę pucharową

Bardzo ważny mecz rozegrają w sobotę o godzinie 18:00 szczypiorniści Sandry SPA Pogoni Szczecin. W hali przy ulicy Twardowskiego podejmą ostatnie w Grupie Granatowej Meble Wójcik  Elbląg. W przypadku zwycięstwa i jednocześnie porażki KPR Legionowo wskoczą na 5 miejsce, które uprawnia do włączenia się do walki o Mistrzostwo Polski.
O tym, że ostatniego zespołu nie należy lekceważyć przekonał się już zespół Orlen Wisły Płock, który 8 marca przegrał z zamykającym tabele w Grupie Pomarańczowej Piotrkowianinem. Ten sam zespół uległ tydzień później Elblągowi. Warto przypomnieć, że do przerwy w hali w Elblągu widniał wynik 6:5 dla gospodarzy, by ostatecznie Meblarze pokonali Piotrkowianina 16:14.
O kolejnym zwycięstwie tym razem pierwszym na wyjeździe głośno mówią zawodnicy z Elbląga
Nie ukrywamy, że do Szczecina jedziemy po punkty. Potrafiliśmy wygrać z tym zespołem w Elblągu, postaramy się też o zwycięstwo na wyjeździe – deklaruje Grzegorz Dorsz na oficjalnej stronie klubu Wójcika Meble
Faktycznie w listopadowe starcie między zespołami zakończyło się pierwszym zwycięstwem w sezonie dzisiejszym gości
Szczypiorniści Sandry SPA Pogoni po passie kilku zwycięstwach z rzędu musieli przełknąć gorycz porażki na boisku wicemistrza Polski Orlen Wisły Płock. Co prawda przegrana z uczestnikiem Ligi Mistrzów ujmy nie przynosi, ale jej rozmiary mogły być lekko zaskakujące.
– Mamy inne cele niż Orlen Wisła Płock – mówił po meczu trener szczecinian Rafał Biały – wiedzieliśmy, że będą podrażnieni po przegranej z Piotrkowem i odpadnięciu z Ligi Mistrzów i będą chcieli się mocno zrehabilitować, no niestety padło na nas.
– Przed nami bardzo ciężki mecz z Elblągiem. Trzeba będzie znaleźć sposób na ich mocną obronę i Bartka Dudka w bramce – zakończył Rafał Biały
Szczecinianie do meczu przystąpią prawie w komplecie. Do składu wraca po blisko półrocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana Wojciech Zydroń. Zabraknie tylko Wojciecha Jedziniaka, który przechodzi rehabilitację po złamaniu palca.
Bilety na sobotnie spotkanie można nabyć za pośrednictwem serwisu pogon.abilet.pl oraz na godzinę przed mecze w kasie klubu.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: