Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 24 listopada 2017

4NationsCUP

 
Już w grudniu kibice reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej będą mogli wspierać naszych szczypiornistów podczas nowego, międzynarodowego turnieju rozgrywanego w formule FINAL4 pod nazwą „4NationsCUP” | „Puchar4Narodów”!
 
Pierwsza edycja „4NationsCUP” odbędzie się w dniach 28-29 grudnia br. w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu!
 
4NATIONS LOGO_POZIOM_JPG
Sprzedaż biletów na premierową odsłonę turnieju rozpocznie się w piątek – 24 listopada 2017 r. – o godzinie 12:00! Wejściówki można nabyć za pośrednictwem portalu www.ebilet.pl.
 
W tegorocznym „4NationsCup” obok reprezentacji Polski udział wezmą drużyny narodowe Japonii, Bahrajnu i Białorusi.
 
Organizatorem turnieju jest Związek Piłki Ręcznej w Polsce, który corocznie planuje zapraszać trzy reprezentacje narodowe z całego świata, z którymi Biało-czerwoni będą rywalizować w Polsce w okresie świąteczno-noworocznym.
 
„4NationsCUP” jest wydarzeniem świątecznym – organizowanym w bardzo atrakcyjnym momencie roku, niosącym ze sobą wielki potencjał promocyjny dla lokalnych społeczności, samorządów, firm, obiektów sportowych oraz ich partnerów. Już teraz ZPRP zaprasza operatorów aren sportowych oraz miasta i samorządy do współpracy i współorganizacji turnieju w kolejnych latach, bowiem „4NationsCUP” jest i będzie turniejem cyklicznym – podkreśla Damian Drobik, dyrektor ds. relacji zewnętrznych ZPRP.
 
4NationsCUP_plakat

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: