Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 5 maja 2022

Wybieramy Gracza Kwietnia!

Przed kibicami wyzwanie wybrania najlepszego zawodnika meczów PGNiG Superligi w kwietniu. Eksperci do tytułu Gracza Kwietnia nominowali trzech zawodników: Pawła Paterka, Kacpra Adamskiego i Tina Lucina. Partnerem głosowania na Gracza Miesiąca jest firma Balticus.

Nominowani do tytułu Gracza Kwietnia PGNiG Superligi

Trójkę nominowanych wybrali tradycyjnie nasi eksperci piłki ręcznej z TVP Sport, WP Sportowych Faktów i Przeglądu Sportowego. W głosowaniu kibiców startują Paweł Paterek (Chrobry Głogów), Kacper Adamski (Energa MKS Kalisz) i Tin Lucin (Orlen Wisła Płock).

Nominacja TVP Sport – Maciej Wojs:

Paweł Paterek (Chrobry Głogów): Rozgrywający Chrobrego w czterech kwietniowych meczach rzucił 28 goli i poprowadził głogowską drużynę do trzech zwycięstw, zgarniając przy tym tytuł gracza 23. serii. W tym zestawieniu po prostu nie mogło go zabraknąć.

Nominacja WP Sportowych Faktów – Marcin Górczyński:

Kacper Adamski (Energa MKS Kalisz): 6,8,7,11. To liczby bramek Adamskiego z kwietnia, które wystarczą do rekomendacji. Rozgrywający wrócił do formy z jesieni i był jednym z najskuteczniejszych graczy PGNiG Superligi. 

Nominacja Przeglądu Sportowego – Wojciech Osiński:

Tin Lucin (Orlen Wisła Płock): Tin Lucin w kwietniu był wiodącą postacią Wisły. Chorwacki rozgrywający nie tylko zdobył dla płocczan sporo bramek, ale też zachował bardzo wysoką skuteczność. 

Głosować można na FACEBOOKU PGNiG Superligi! Głosujemy do piątku (9 maja) do godz. 16:00. 

Nagrodą dla Gracza Miesiąca jest dedykowany PGNiG Superlidze zegarek od firmy Balticus.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: