Czas do najbliższego meczu odlicza

DD D H H M M S S
-:-
Już wkrótce mecz w Twojej okolicy. Kibicuj z trybun 12 maja w Mielcu.
Kup bilet

Aktualności

Dodano: 9 czerwca 2023

Z Górnika do Zagłębia

Piotr Rutkowski nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin. Rozgrywający podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejny rok.

27-letni zawodnik ostatnie dwa lata spędził w Górniku Zabrze, dokąd trafił z Piotrkowianina Piotrków Trybunalski. Nowy gracz Miedziowych wcześniej występował także Stali Mielec oraz KSSPR Końskie.

Występujący na pozycji lewego rozegrania Piotr Rutkowski imponuje warunkami fizycznymi, mierząc blisko dwa metry wzrostu.

– Jestem szczęśliwy, że mogłem dołączyć do drużyny z Lubina. Chciałbym pomóc zespołowi w walce o jak najlepszą lokatę w przyszłym sezonie. Wiem, że ten sezon w pełni nie oddał potencjału, jaki jest w tej drużynie. Nie mogę się już doczekać przyszłego sezonu. Mam też dużo do udowodnienia, gdyż ostanie lata w Górniku nie ułożyły się tak jakbym sobie tego życzył – mówi nowy rozgrywający Miedziowych.

Piotr Rutkowski jest trzecim nowym zawodnikiem, który dołącza do męskiej drużyny Zagłębia Lubin. Wcześniej klub zakontraktował dwóch graczy szczecińskiej Pogoni – Pawła Krupa i Dawida Krysiaka.

Runda zasadnicza

M Drużyna M P

Przeczytaj jeszcze: